O mnie

Nazywam się Wojciech Buczarski i od 2004 roku zajmuję się muzyką. Z początku była to ciekawość i hobby, ale z każdym kolejnym wydobytym dźwiękiem, przeradzało się to w coraz większą pasję.

Obecnie profesjonalna edycja audio stała się moim sposobem na życie i nie wyobrażam sobie lepszego zajęcia. Uważam, że jestem szczęśliwcem, mogąc robić to co lubię. Na pewno to co sprawiło, że mogę świadczyć profesjonalne usługi związane z obróbką dźwięku to konsekwencja i jasno sprecyzowany cel. Od wielu lat rozwijam swoje umiejętności, dokształcam się i inwestuje w profesjonalny sprzęt i oprogramowanie. Zaczynałem od prozaicznych projektów tworzonych na domowym Pececie i demowej wersji Ejay.

Teraz pracuję na specjalistycznym komputerze oraz wykorzystuję sprzęt i oprogramowanie renomowanych marek takich jak: AKG, KRK, Shure, Audio-Technica, Focusrite, Alesis, ESI, iZotope, Waves, FL Studio, Reaper. Poza edycją audio, zajmuje się również produkcją muzyczną. Swoją twórczością dzielę się na YouTube i Soundcloud.

Niektóre z utworów cieszą się ogromnym powodzeniem jak np. remix utworu Rolling in the deep, który przekroczył 5 mln wyświetleń. Współpracowałem z takimi wytwórniami jak : Luxury Music, Rimoshee Recordings czy Strobe Records. Wspólnie wydaliśmy kilka mini albumów na portalach Beatport i Traxsource. Cieszę się, że setki godzin spędzone przeze mnie na poznawaniu tajników obróbki audio, pozwolą zaoszczędzić Twój cenny czas i wydobyć to co najlepsze z Twoich nagrań. Gorąco zachęcam Cię do współpracy

Znajdź mnie na fiverr.COM

Średnia ocena 5.0, setki klientów z całego świata i ponad tysiąc obrobionych plików. To efekt mojej obecności na Fiverr od lipca 2018 r. Dołącz do grona zadowolonych klientów.